REKLAMA

F.H.U KLIMARO Robert Rogala

Swoje usługi wykonujemy zarówno dla Klientów indywidualnych (mieszkania, domy), jak również dla Firm: w biurach, lokalach użytkowych, obiektach gastronomicznych, handlowych, przemysłowych itp. Zapraszamy do kontaktu.

F.H.U  KLIMARO Robert Rogala
Klimatyzacja, wentylacja
ul. Brzozowa 31
43-246 Zbytków
tel.: 600 384 556
http://www.klimaro.pl

Oferujemy dobór, montaż, naprawy, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jednym z ważniejszych aspektów poprawnej pracy jest wykonywanie regularnych przeglądów i czyszczenie urządzeń. Wpływa to na żywotność i ekonomiczna pracę całego układu.


Do zakresu działalności naszej firmy należy:

  • fachowe doradztwo techniczne oraz kompleksowa dostawa urządzeń
  • montaż instalacji oraz systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych
  • montaż wentylacji mechanicznej w tym rekuperacji, czyli wentylacji z odzyskiem ciepła
  • budowa "na wymiar" komór chłodniczych i mroźniczych
  • naprawy oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wraz z prowadzeniem dokumentacji opisowo - zdjęciowej- pełne wsparcie techniczne i serwisowe, również po zakończeniu okresu gwarancyjnego


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: klimatyzacja Bielsko, wentylacja Bielsko, chłodnictwo Bielsko, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, montaż klimatyzacji, montaż klimatyzacji bielsko, klimatyzacja w domu, klimatyzacja domu bielsko, klimatyzacja zbytków, serwis klimatyzacji, serwis klimatyzacji bielsko, serwis wentylacji, serwis wentylacji bielsko

Stronę odwiedzono: 9187 razy.
Aktualizacja: 2018-04-27 10:44:33
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..