REKLAMA

Restauracja&Cafe Lunita

Dwa odrębne światy, jeden - przepełniony  historią i blaskiem świec, drugi -  jest wykwintny  w nowoczesnym stylu.

Restauracja&Cafe Lunita
Restauracje, karczmy
ul. Sobieskiego 50
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33.8223275
http://www.lunita.bielsko.pl

Jak za dotknięciem magicznego uchwytu otwarte drzwi Restauracji przenoszą nas w krainę smaków podniebienia i duszy. Stylowe wnętrze parteru, zachowane w tradycji i hołdzie zamierzchłym czasom zamyka za nami znany nam świat, często pełen szarości dnia codziennego, dając w zamian spokój i ukojenie.

W Restauracji znajdziesz dla siebie ulubione danie, po którym kolory staną się jaśniejsze, może rozwiążesz tu biznesowy problem, a może język z zapomnianym przez lata przyjacielem?
Miła i profesjonalna obsługa będzie dla Ciebie odpowiedzią na życzenia, nie narzucając swojej obecności. W świetle świec i przy lampce wykwintnego wina odnajdziesz u nas miejsce, do którego będziesz ciągle wracał?


Zaskoczenie i zdziwienie, a może zupełny szok, po którym nagle poczujesz mocny dotyk adrenaliny ? takie uczucia spotkasz już po paru stopniach schodów wiodących na piętro kamienicy, w której mieści się LUNITA; o ile wcześniej byłeś na parterze, gdzie mieści się stylowa Restauracja. Na górze czeka bowiem na Ciebie nowoczesność i awangarda, jasny dniem i przyćmiony nocą styl 21. wieku.Pub-Cafe LUNITA to doskonałe miejsce dla koneserów atmosfery, którą może dać dobry drink i rozmowa z ukochaną, partia brydża i szachów, a może wieczorny na piwnym spotkaniu z kolegami. Doskonale zaprojektowane wnętrze czyni wrażenie słyszenia nieustających szeptów postaci namalowanych na ścianach, dając poczucie komfortu i wygody.
Pub-Cafe już stało się miejscem kultowym, dołącz do nas, zobacz, posłuchaj i poczuj.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: restauracje, restauracje bielsko, restauracja , restauracja bielsko, organizacja imprez , organizacja imprez bielsko, chrzciny, chrzciny bielsko, komunie, komunie bielsko, imprezy okolicznościowe, imprezy okolicznościowe bielsko, organizacja imprez, organizacja imprez bielsko, przyjęcia bielsko, wesela bielsko, stypy bielsko, kuchnia staropolska bielsko, catering bielsko, cafe bielsko, gastronomia bielsko, obiad bielsko, obiady bielsko, dobre obiady bielsko, dob

Stronę odwiedzono: 32507 razy.
Aktualizacja: 2018-05-02 07:38:17
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

Restauracja Wirtuozeria
W  Wirtuozerii zaznają Państwo przyjaznej atmosfery, która jest połączeniem przytulnej intymności oraz gustownej elegancji, co stwarza idealne warunki  zarówno na rodzinny obiad  jak i spotkanie biznesowe. ...
Restauracja Wirtuozeria
ul. Pocztowa 39
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 822 25 00

REKLAMA
ŁADOWANIE..