REKLAMA

Golden Spa Ayurveda & Wellness

Golden Spa to miejsce, gdzie jakość usług jest priorytetem, tu można oczekiwać dokładnej i profesjonalnej diagnozy cery oraz doradztwa w zakresie pielęgnacji skóry, zdrowej diety i suplementacji.

Golden Spa Ayurveda & Wellness
Stylizacja paznokci
ul. Maczka 41
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (0 33) 810 54 87
http://www.goldenspa.pl

To miejsce naznaczone jest charyzmatyczną osobowością zespołu.
Pracują tu eksperci z takich dziedzin jak: kosmetologia, fizjoterapia, dietetyka, dermatologia, medycyna.
Dzięki ich doświadczeniu, które zdobywane było w Polsce i za granicą u wybitnych nauczycieli, w najlepszych placówkach akademickich, terapeuci Golden Spa posiedli wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu pielęgnacji skóry, zwłaszcza w obszarze odmładzania, rewitalizacji, estetyki i jej zdrowego wyglądu.

Jako jedyne dzienne spa w Bielsku-Białej, Golden Spa specjalizuje się w autorskich metodach relaksacji, opracowując własne receptury zabiegów na ciało. Masaże inspirowane są wschodnimi rytuałami, głęboko odprężając ciało i umysł. To właśnie dlatego Golden Spa jest miejscem pełnym harmonii i dobrej energii.
Zespół Golden Spa stale poszukuje informacji, nowości, które przesiewa przez bardzo wymagające sito swoich oczekiwań i proponuje Klientom tylko to, co najlepsze i bezpieczne dla zdrowia.

Jeśli szukasz miejsca, aby odpocząć, zrobić coś tylko dla siebie, cenisz jakość i bezpieczeństwo, odwiedź nas - zapraszamy.
Jeśli chcesz podarować komuś niezwykły prezent, kup zaproszenie na zabieg w Golden Spa.

Więcej informacji: www.goldenspa.pl

Galeria:
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: gabinet kosmetyczny bielsko, kosmetyka bielsko, kosmetyczki bielsko, masaże bielsko, spa bielsko, wellness bielsko, masaż bielsko, masaże bielsko, paznokcie bielsko, manicure bielsko, pedicure bielsko, spa bielsko-biala, kosmetyka bielsko-biala, welness bielsko-biala, masaż bielsko-biala, masaże bielsko-biala

Stronę odwiedzono: 20490 razy.
Aktualizacja: 2018-05-02 11:28:45
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..