REKLAMA

Biuro Usług Rachunkowych Izabela Picher - Ruszyńska

Biuro Usług Rachunkowych Izabela Picher - Ruszyńska jest licencjonowaną firmą świadczącą kompleksową obsługę finansowo - księgową. Długoletnie doświadczenie gwarantuje rzetelność i fachowość wykonywanych usług. Świadectwem wiedzy i praktyki w branży jest Certyfikat Księgowy Ministra Finansów RP uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro Usług Rachunkowych Izabela Picher - Ruszyńska
Biura rachunkowo - podatkowe
ul. Cyniarska 22 lokal nr 208
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 033 496-06-06, tel. kom. 609-692-563
http://www.b-ksiegowe.pl

Jak zmniejszyć stres związany z fiskusem i bezbłędnie ogarnąć podatki.

Wiem jak wiele wokół skomplikowanych i niespójnych zapisów ustaw i rozporządzeń kompletnie niezrozumiałych dla osoby spoza branży księgowej.
Czy warto wybrać ryczałt czy księgę przychodów i rozchodów – co będzie korzystniejsze aby podatki były możliwie jak najniższe ? Czy rejestrować się do vat-u, czy można skorzystać ze zwolnienia z vat ? Kiedy trzeba kasę rejestrującą ? I mnóstwo innych tematów ...
Znam wielu Przedsiębiorców i wiem ile czasu, zaangażowania i energii wkładają w swoją pracę aby z sukcesem prowadzić działalność, zdobywać zlecenia, kupować, sprzedawać – sama jestem Przedsiębiorcą.

Nie pozwól aby po powrocie do domu, po całym dniu pracy albo w sobotę i niedzielę czekały na Ciebie podatki, rejestry vatowskie, księga przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe czy deklaracje Zus !

Usługi Biura które prowadzę najlepiej obrazują opinie naszych Klientów.

Jeśli powierzysz nam swoje sprawy Twój dzień będzie dłuższy o czas który do tej pory przeznaczałeś na szukanie odpowiedzi na złożone niewiadome.
W Twoim imieniu dopełnimy wszelkich obowiązków związanych z Zus.
Nasza usługa skutecznie Cię odciąży, zniknie dotychczasowy stres bo my zawsze na czas prześlemy na Twój adres e-mail kwotę którą należy wpłacić do Zus i na rzecz budżetu.

Nasi Klienci przyznają że po rozpoczęciu współpracy z nami mają więcej czasu na zajęcie się zarabianiem pieniędzy lub po prostu dla siebie.

Biuro prowadzi działalność od 16 lat, przez ten okres odwiedziło nas ponad 100 kontroli które za każdym razem potwierdzały nasze kompetencje. Nasi Klienci łącznie otrzymali 5 mln zwrotów vat. Nasza praca jest dla Przedsiębiorców ważna i potrzebna.

Jeżeli Biuro nie spełni Twoich oczekiwań rozwiążemy umowę współpracy bez zachowywania okresu wypowiedzenia. Rozumiemy że nie wszystko wszystkim musi odpowiadać.

Nasza oferta aktualna jest do wyczerpania czasowych możliwości wykonania profesjonalnej obsługi. Pracujemy dla naszych Klientów z pełnym zaangażowaniem i z pasją, obliczamy zobowiązania wobec budżetu oraz Zus zgodnie z literą prawa, bezpiecznie dla naszych Zleceniodawców.
Za ceną świadczonych usług stoi wysoka jakość.
Pracujemy z ograniczoną grupą Klientów dlatego obsługujemy Przedsiębiorców najlepiej jak można.
Jeżeli:
* sam poświęcasz swój cenny czas na podatki i zus-y,
lub
* chcesz rozpocząć prowadzenie działalności na własny rachunek,
lub
* korzystasz z usług księgowej której nie rozumiesz
wprowadź zmiany, nie wahaj się, dołącz do nas.
Zacznij współpracę z życzliwymi profesjonalistami a Twoje podatki i zus-y będą zoptymalizowane, obliczone zawsze na czas i bezbłędnie.

Zmień się z zapracowanego człowieka w skutecznego Przedsiębiorcę który prowadzi dochodowy biznes i ma czas na to co dla niego najważniejsze. Zobacz również: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001443858724 https://www.youtube.com/channel/UClMnAMoCJ2yn-z-jMzWLycg

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: biura rachunkowe bielsko, biura podatkowe bielsko, finanse bielsko, rachunkowość bielsko, bielsko, bielsko-biala, rachunkowosc, finanse, biura rachunkowe, biura podatkowe, podatki, ksiegowosc

Stronę odwiedzono: 26172 razy.
Aktualizacja: 2020-07-08 08:33:57
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

Centrum Rachunkowości - biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe Centrum Rachunkowości proponuje usługi księgowe i podatkowe dla firm i osób fizycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Centrum Rachunkowości - biuro rachunkowe
ul. Warszawska 28
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 49 99 776

Biuro Rachunkowe Maria Gala
Biuro świadczy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową dla podmiotów gospodarczych.
Biuro Rachunkowe Maria Gala
ul. Lipnicka 6A
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 500-067-875

Biuro Rachunkowe Klimczak-Pulit Halina
Ewidencja operacji gospodarczych, Ewidencja środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, Ewidencja wyposażenia, Sporządzanie rozliczeń z tytułu podatku dochodowego, podatku od towarów i usług,  Rozliczenia z Zakładem ...
Biuro Rachunkowe Klimczak-Pulit Halina
ul. Karpacka 24/24
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 606 636 287, 601 051 448

REKLAMA
ŁADOWANIE..