REKLAMA

Artkomp Studio

Reklama, druk wielkoformatowy, projektowanie wnętrz  

Artkomp Studio
Agencje reklamowe
ul. Czajkowskiego 12a
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (0 33) 816 81 10, 600 886 491
http://www.artkomp.pl

Firmę ARTKOMP-IDEAART tworzą znakomici w swoim fachu architekci wnętrz, graficy i specjaliści od reklamy, pracujący w branży od wielu lat. Wszyscy razem starają się, by jakość wykonywanych przez firmę usług była jak najwyższa – począwszy od przyjęcia zlecenia, wykonania projektu, po jego realizację.

Na co dzień, na zlecenie firm z przeróżnych branż, świadczymy takie usługi jak projektowanie i wykonywanie:

  • liter przestrzennych,
  • prezenterów i stoisk promocyjnych,
  • opakowań reklamowych i wielu, wielu innych.

Obok projektowania wnętrz prywatnych i firmowych oraz ogrodów, naszą dodatkową usługą jest dystrybucja energooszczędnych systemów grzewczych firmy FIRST wykorzystujących technologię ogrzewania podczerwienią daleką i wzbogacających wnętrze w formie obrazu o dowolnej tematyce.

Zespół ARTKOMP-IDEAART wspólnie świadczy szeroki zakres usług – zadzwoń lub na-pisz i zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić!

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: reklama bielsko, agencja reklamowa bielsko, agencje reklamowe bielsko, druk bielsko, projekty bielsko, upominki reklamowe bielsko, druk wieloformatowy, ulotki reklamowe bielsko, artkomp, ideaart, fotografia reklamowa bielsko

Stronę odwiedzono: 44436 razy.
Aktualizacja: 2018-10-31 08:14:40
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

Agencja Reklamowa Bielsko - STUDIO DAR
Nasz zespół to mieszkanka osobowości, zawierająca 100% naturalnego soku twórczego, zmieszana ze  szczyptą pasji i kroplą kreatywności. Dodatkowo wzbogacona łyżeczką fantazji, szklanką pracowitości i posypana niegasnącym ...
Agencja Reklamowa Bielsko - STUDIO DAR
ul. Powstańców Śląskich 6
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 443 20 60

Agencja Marketingowa M16.pl
"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy." Ty puszczaj oko, my wszystko oświetlimy! :)  
Agencja Marketingowa M16.pl
ul. Piłsudskiego 8
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel.: 514101616

EACTIVE Sp. z o. o.
Firma EACTIVE istnieje od 2000 roku i zajmuje się marketingiem internetowym. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam na skuteczne realizowanie działań z zakresu pozycjonowania, content marketingu, ...
EACTIVE Sp. z o. o.
ul. Zelwerowicza 18a
53-676 Wrocław
tel.: 71 340 94 00

REKLAMA
ŁADOWANIE..