REKLAMA

Ekologus

Ekologus sp. z o.o. to lider w dziedzinie ochrony środowiska od 1989 roku. Wykonujemy wysokiej jakości usługi eksperckie i doradcze z zakresu ochrony środowiska, badania i pomiary powietrza, gleby i wód, rekultywacje, sprzedajemy sorbenty i środki techniczne, organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte z obszaru ochrony środowiska, umiejętności menedżerskich oraz interpersonalnych.

Ekologus
Ochrona środowiska
ul. Jaskółcza 29
43-309 Bielsko-Biała
tel.: (033) 496 03 00
fax: (033) 496 03 22
http://www.ekologus.pl

Wykonujemy wysokiej jakości usługi eksperckie i doradcze z zakresu ochrony środowiska, badania i pomiary powietrza, gleby i wód, rekultywacje, sprzedajemy sorbenty i środki techniczne, organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte z obszaru ochrony środowiska, umiejętności menedżerskich oraz interpersonalnych.

Naszą misją jest wykonywanie wysokiej jakości usług eksperckich i doradczych z zakresu ochrony środowiska oraz szkoleń. Wykorzystując w działaniu zdobytą wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalną kadrę inżynierską, jesteśmy wsparciem w zarządzaniu procesami ochrony środowiska Naszych Klientów, uwzględniając ich potrzeby i oczekiwania. Ekologus sp. z o.o. to lider w dziedzinie ochrony środowiska od 1989 roku.

Nasza dewiza: sukces Państwa firmy, jest także naszym sukcesem.


Oferujemy wsparcie dla instytucji i współpracę w obszarze:
Doradztwo i Opracowania Ekologiczne

  • Doradztwo prawno-eksperckie w zakresie wymagań ochrony środowiska.
  • Raport o oddziaływaniu inwestycji na środowisko.
  • Pozwolenie zintegrowane lub jego aktualizacja.
  • Wnioski o wydanie pozwoleń z zakresu: gospodarki odpadami, emisji pyłów lub gazów do powietrza, gospodarki wodno–ściekowej.
  • Inne dokumentacje specjalistyczne dla przedsiębiorstw oraz dla administracji

Rekultywacje i Sorbenty

  • Prowadzenie działań zapobiegawczych i naprawczych przy skażeniu środowiska substancjami ropopochodnymi. Rekultywacje in-situ. Badania hydrogeologiczne.
  • Sprzedaż sorbentów i środków do zabezpieczania stanowisk pracy oraz prewencji.

Szkolenia Ekologiczne i Szkolenia Menedżerskie

Szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta m.in. z tematyki: Ochrony Środowiska, Ratownictwa chemicznego, BHP, Systemów Zarządzania, Kompetencji menedżerskich - zarządzania relacjami z klientem i zespołem osób, Lean manufacturingu, Marketingu (social media) i z umiejętności interpersonalnych.

Harmonogram szkoleń dostępny na www.ekologus.pl

W naszym dorobku znajdują się opracowania wykonane dla instalacji z grupy największych zakładów przemysłowych w kraju oraz dla administracji. Świadcząc od 1989 roku usługi eksperckie w zakresie ochrony środowiska oraz prowadząc równocześnie działalność szkoleniową:

wykonaliśmy ponad 5 500 dokumentacji z różnych zagadnień z zakresu ochrony środowiska,

obsłużyliśmy ponad 10 000 klientów,

zorganizowaliśmy ponad 960 szkoleń otwartych i zamkniętych.

Zobacz nasze referencje

Zapraszamy do współpracy

__________

więcej informacji >> http://ekologus.pl/konferencja-jubileuszowa.html

Galeria:
Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: ekologus, ekologus bielsko, ochrona środowiska, ochrona środowiska bielsko,doradztwo ekologiczne, doradztwo ekologiczne bielsko,szkolenia ekologiczne, szkolenia ekologiczne bielsko, fundusze europejski, fundusze europejskie bielsko,

Stronę odwiedzono: 21469 razy.
Aktualizacja: 2018-06-07 10:24:09
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..