REKLAMA

Ośrodek Szkolenia Kierowców Omnibus

Ośrodek powstał w 1990 r w Kętach a założycielami byli: Jan Garlacz- wykładowca, instruktor i Kazimierz Smaza- instruktor. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie czerpane w pracy w ZDZ w Andrychowie mogli teraz wykorzystać w swoim ośrodku.  

Ośrodek Szkolenia Kierowców Omnibus
Prawo jazdy
ul. Długa 50
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 497 55 00
http://www.omnibus.garlacz.pl

NOWY PUNKT ZOSTAŁ OTWARTY W Centrum Handlowym SFERA !!! blok C III piętro

Pierwszymi pojazdami samochodowymi jakimi dysponowali były : dwie SKODY i jeden FIAT 126p. Na terenie SKR-u odbywały się wykłady i zajęcia praktyczne.

01 lutego 1990 r odbył się pierwszy kurs na kat. ABT.

Wraz z upływem czasu ośrodek rozwijał się i stare SKODY zostały wyparte przez VW Golfy. W dodatku zakres ośrodka rozszerzył się o nową kategorię "C" - samochód ciężarowy + przyczepa " E". W następnym okresie STAR + przyczepa został zastąpiony ciągnikiem siodłowym z naczepą. To znacznie ułatwiło nabywanie umiejętności jazdy. To wtedy było COŚ. Jako pierwsi na Podbeskidziu mogliśmy pochwalić się takim sprzętem. Z roku na rok pozycja naszego ośrodka rosła dzięki rzeszy wykształconych przez nas kierowców. To pozwoliło nam na nadanie naszemu ośrodkowi w 1998 r. nazwy "OMNIBUS". W 2002 r. "OMNIBUS" otworzył swoją filię w Bielsku-Białej na ul. Długiej 50 (zajezdnia MZK).

Dziś "OMNIBUS" szkoli na wszystkie podstawowe kategorie prawa jazdy na pojazdach identycznych jak egzaminacyjne. przeszedł pomyślnie wszystkie weryfikacje. Zatrudnia najlepszych instruktorów z dużym doświadczeniem zawodowym, a liczbę wyszkolonych kierowców może podawać w tysiącach (blisko 6 tys.). Dysponuje komputerowymi programami edukacyjnymi i egzaminacyjnymi. W

przyjemnej atmosferze przy kawie lub herbacie odbywają sie zajęcia teoretyczne. Biuro obsługi, sala wykładowa i plac manewrowy są zlokalizowane na terenie jednego obiektu zarówno w Kętach jak i w Bielsku-Białej.

AKTUALNIE POSIADAMY TRZY PUNKTY Z CZEGO DWA W BIELSKU - BIAŁEJ

1. Biuro, sala wykładowa oraz plac manewrowy:

Bielsko Biała, ul. Długa 50, tel. 33 497 55 00

WSKAZÓWKA: Biuro znajduje się w biurowcu MZK na II piętrze, pokój 250.
DOJAZD: Autobus z dworca PKS nr 8 i 1.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 - 17.00.

2. Biuro, sala wykładowa:

Bielsko Biała, Galeria SFERA, ul. Mostowa 5, tel. 33 498 71 91

WSKAZÓWKA: Biuro znajduje się w SFERZE, na III pietrze, klatka C, pokój 409.
DOJAZD: Autobus z dworca PKS nr 6 i 23.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 17.00

3. Biuro, sala wykładowa oraz plac manewrowy:

Kęty, ul. Sobieskiego 19, tel. 33 845 07 67

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: omnibus bielsko, prawo jazdy bielsko, prawo jazdy, kurs prawa jazdy bielsko, kurs prawa jazdy, ośrodki szkoleniowe, ośrodki szkoleniowe bielsko, szkolenia, szkolenia bielsko, prawko, szkoła jazdy, szkoła jazdy bielsko
Grupa: Prawo jazdy

Stronę odwiedzono: 79063 razy.
Aktualizacja: 2019-01-08 12:42:49
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..