REKLAMA

Art Tyniec-Jarmundowicz Małgorzata

Od 1998 roku jesteśmy związani z branżą stolarki otworowej. Od roku 2002 działamy nieprzerwanie w branży stolarki otworowej na terenie Bielska-Białej oraz całego województwa Śląskiego i Małopolskiego. Nowoczesne rozwiązania i dbałość o szczegóły to nasze znaki rozpoznawcze.

Art Tyniec-Jarmundowicz Małgorzata
Stolarka okienna i drzwiowa
ul. Bukowa 20
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 508 239 299
fax: 33 815 13 42
http://www.artokna.pl

Zdobyte doświadczenie i systematyczne szkolenia przekładają się na bardzo dobrą znajomość produktów i sposobów ich montażu.

Wyszkoleni doradcy posiadający Świadectwa Kwalifikacji Zawodowych, pracujący w branży wiele lat, dopasują rozwiązania najbardziej pasujące do Twojej sytuacji oraz przedstawią ich szczegóły.

Od początku kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i prac montażowych, stosując nowoczesne rozwiązania.
Do najlepszej jakości produktów i usług dokładamy to coś, co sprawia, że zaufało nam tysiące klientów. Rozumiejąc, że dla wielu rodzin zakup stolarki jest inwestycją na całe życie dokładamy wszelkich starań, aby była to inwestycja trafiona, a wybrane rozwiązania najlepsze. Nie "wciśniemy" Ci produktu, czy montażu który budzi nasze wątpliwości- przedstawimy alternatywne rozwiązania.

Współpracujemy z kilkoma producentami, dlatego też możemy zaoferować możliwie najbardziej pełną ofertę produktów. W naszej ofercie są: okna PVC i aluminiowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe a także dodatki: moskitiery, parapety, rolety, plisy i żaluzje wewnętrzne. Do wszystkich tych produktów oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis.


Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my dobierzemy produkt i usługi do Twoich potrzeb bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców tak, aby współpracować tylko z najlepszymi.
Do naszych partnerów handlowych należą takie firmy jak: Awilux, Krispol, Termoprofil, Expressokna, CAL, Wikęd, KMT, DRE, Porta, Pol-Skone, Anwis, Selt, Tremco Illbruck, Soudal.

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: stolarka okienna, okna bielsko-biała, okna bielsko, okna plastikowe, okna drewniane, montaż okien, okienna stolarka, art okno, art okno bielsko,

Stronę odwiedzono: 31664 razy.
Aktualizacja: 2020-11-26 15:55:15
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 1

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

LogowanieFacebook  Logowanie przez Facebook


Avatar
Krzysztof
Odradzam zakup i montaż w Art-Okna w Bielsku-Białej. Profesjonalizm w tej firmie istnieje jedynie w opisie na ich stronie internetowej. Sytuacja inna niż najprostsza przerasta panią kierownik i jej specjalistę od pomiarów. Zmarnowany czas i pieniądze. Sprawę kieruję do sądu, zresztą za wykrzyczaną sugestią pani kierownik. Traktowanie klienta na zasadzie "nie zrobiliśmy jak pan chciał i co pan nam zrobi". Uwaga, pani kierownik głośno krzyczy, agresywnie macha rękoam i obraża klientów, nie polecam rozwiązywania z nią problemów ludziom o słabych nerwach. Dodatkowo, zarozumiała pani przyjmująca zamówienia zawsze przekonana o swojej i pani kierownik racji, nie jeździ na pomiary, ale ręczy, że są wykonywane rzetelnie..
2016-03-04, 12:00
Odpowiedz
Oceń komentarz:

Zobacz również:

Okno Service Plus - Zbigniew Ociński
Okna - drzwi - rolety - żaluzje - markizy - bramy - parapety - daszki - zadaszenia.
Okno Service Plus - Zbigniew Ociński
ul. Konopnickiej 30 ( pawilony - przystanek )
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 811 39 67, 785-224-554.

PROMAT - Okna Bielsko Biała | Centrum Stolarki Budowlanej
PROMAT - Okna Bielsko Biała | Centrum Stolarki Budowlanej to salon, który zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem takiego asortymentu jak okna, bramy, drzwi oraz rolety. ...
PROMAT - Okna Bielsko Biała | Centrum Stolarki Budowlanej
ul. Terenowa 1 (przy Katowicka 150)
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 8100 508, 511 480 522

REKLAMA
ŁADOWANIE..