REKLAMA

Befama

Befama
Przemysł
ul. Grabowskiego 4/4
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (33) 796 150 368
fax: (33) 861 17 60
http://www.befama.com.pl

BEFAMA jest producentem maszyn włókienniczych znanym w ponad 80 krajach świata, gdzie dostarczyła ogółem kilka tysięcy maszyn i urządzeń.

Obecnie firma specjalizuje się głównie w produkcji linii do obróbki wszelkiego typu włókien od naturalnej wełny po włókna syntetyczne. Szeroki asortyment maszyn pozwala na dostosowanie linii produkcyjnej do indywidualnych potrzeb klienta. Procesy tworzenia konstrukcji i technologii realizowane są przez wysokiej klasy specjalistów, technologów i konstruktorów.

W ofercie firmy można znaleźć szeroki asortyment maszyn, od linii rozluźniająco-mieszających, przez zespoły zgrzeblące różnych technologii, układacze, maszyny do odzyskiwania włókien z wyrobów włókienniczych i inne maszyny pomocnicze.

Wykonujemy usługi w zakresie:

  • projektowania oraz konstrukcji maszyn i urządzeń włókienniczych
  • projektowania i budowy konstrukcji stalowych
  • projektowanie i budowa maszyn specjalnych do procesów produkcji
  • modernizacji sterowania i napędu maszyn
  • synchronizacji poszczególnych elementów linii produkcyjnych
  • montażu i demontażu maszyn oraz przekładni zębatych
  • remonty i naprawy maszyn włókienniczych


Zawsze służymy naszą radą i doświadczeniem w doborze najlepszych dla Państwa rozwiązań.

Po zrealizowaniu inwestycji udzielamy gwarancji na nasze wyroby, zapewniamy możliwość diagnozowania awarii poprzez łącze internetowe i natychmiastowy serwis. Ponadto gwarantujemy dostawę oryginalnych części zamiennych przez cały czas pracy maszyny.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Befama, Befama Bielsko-Biała, maszyny włókiennicze, maszyny włókiennicze Bielsko-Biała, przemysł, przemysł Bielsko-Biała
Grupa: Przemysł

Stronę odwiedzono: 21284 razy.
Aktualizacja: 2012-01-23 09:45:03
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE..