REKLAMA

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City

Zapraszamy do naszego Centrum w Galerii SFERA 1. Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne obejmujące wszystkie dziedziny nowoczesnej stomatologii

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City
Dentyści i protetycy
ul. Mostowa 5/D/ II piętro Galeria Sfera I
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 814-61-52
fax: (033) 816 08 51
http://www.dentalcity.com.pl

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City w Bielsku-Białej jest kolejnym etapem istnienia Przychodni Ortodontycznej Mariodent. Stale się rozwijamy, aby zapewnić w pełni komfortowe, kompleksowe i bezbolesne leczenie zębów. W naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz wieloletniego doświadczenia lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii. Dążymy do tego, aby każdy pacjent czuł się u nas wyjątkowo, w związku z czym szczególny nacisk kładziemy na jakość i możliwie jak największe zadowolenie z wizyt w naszym centrum.

Nasza Klinika oferuje kompleksowy zakres usług. Począwszy od ortodoncji oraz stomatologii ogólnej i dziecięcej, przez endodoncje, protetykę stomatologiczną i implantologię, a na stomatologii estetycznej i wybielaniu zębów kończąc.

Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: MARIODENT, MARIODENT Bielsko-Biała, dentyści, dentyści Bielsko-Biała, stomatologia, stomatologia Bielsko-Biała, gabinety stomatologiczne, gabinety stomatologiczne Bielsko-Biała, lekarze, lekarze Bielsko-Biała, zdrowie, medycyna, medycyna Bielsko-Biała

Stronę odwiedzono: 32775 razy.
Aktualizacja: 2018-02-05 10:14:37

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

VIP DENTAL Prywatna Klinika Impalntologii i Stomatologii Estetycznej
Oferujemy najbardziej niezawodne metody uzupełniania brakujących zębów, jak również korony pełnoceramiczne Lava, Procera, Everest oraz implanty stomatologiczne Nobel Biocare jako protetyczne.
VIP DENTAL Prywatna Klinika Impalntologii i Stomatologii Estetycznej
ul. płk. Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała
tel.: 33 810 88 77
fax: 33 810 88 77

REKLAMA
ŁADOWANIE..